94 SALÓN INTERNACIONAL DE OTOÑO
LLIURE MONOCROM
ALEMANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Guenther, Hans | 5 PM | FIAP BLUE PIN | |
Guenther, Hans | Exit | FIAP BLUE PIN | |
Guenther, Hans | Shadow on the wall | FIAP BLUE PIN | |
Liebertz, Norbert | Pedestrian looping | ||
Liebertz, Norbert | V-Steam | ||
Ludwig, Peter | stable | ||
Reibl, Klaus | Bicycle | ||
Walch, Michael | Friedhof | ||
Walch, Michael | Hochlandrind | ||
Walch, Michael | Wolf |
AUSTRÀLIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Mangabat, Edwin | Band of Brothers |
ÀUSTRIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Lahodny, Hans | Windows |
CANADÀ
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Vijayan, Thomas | Leopard Hunt |
ESCÒCIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Moyes, David | Kylesku Bridge |
ESPANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Amaya Montero, María Luisa | Diego | ||
Amaya Montero, María Luisa | Miguel | ||
Aracil Roux, Luís | debora | CEF HONOURABLE MENTIONS | |
Barbany Bosch, Toni | fantasia | CEF HONOURABLE MENTIONS | |
Bonallach Aguado, Jaume | Contaminación | ||
Bonallach Aguado, Jaume | Procesión nocturna | ||
Cabezas, Miguel | Euskal surfer | ||
Cabezas, Miguel | Snake | ||
Checa Colmena, Javier | Líneas | ||
Coca ávila, Francisco Javier | Espejos infinitos | ||
Conde, Roberto | Alma danzante | ||
Díez De Los Ríos López, José | KUKUSRUCHOS | FIAP SILVER MEDAL | |
Díez De Los Ríos López, José | PENITENTE | ||
Elarre Sastre, Gorka | El guardián de la habitación | ||
Elarre Sastre, Gorka | El pianista | ||
Elarre Sastre, Gorka | Funambulista eléctrico | RSFZ HONOURABLE MENTIONS | |
Eletxigerra De La Fuente, Idoia | Huellas | ||
Elias Boada, Joan | Infinite sky | ||
Elias Boada, Joan | Jaguar girl | ||
Espina Eizaguirre, Alberto | FUERZA | ||
Figueras Barranco, Antonio | El Pont del Petroli | ||
Frias Pérez, Carlos | Al rico helado | ||
Frias Pérez, Carlos | Serena mirada | ||
Garcia Pitarch, Pili | Etnik Man | ||
Garcia Pitarch, Pili | Transport de te | ||
Gil, Joan | Nude 2 | ||
Gomila Mulet, Joan Antoni | Defending bw | ||
Gurruchaga Garagarza, José Agustín | el velo | ||
Gurruchaga Garagarza, José Agustín | seriedad | ||
Herrero Zarzoso, Fernando | Urbs I | ||
Lacunza , Txema | Distraido por el mito de la caverna | ||
Lara Cordobes, Jose | DIA DE PUERTAS ABIERTAS | ||
Lara Cordobes, Jose | ME VOY | ||
Lara Cordobes, Jose | MUCO 53 | ||
Leandro Serrano, Luis | Caminante | FIAP GOLD MEDAL | |
Leandro Serrano, Luis | Nomadas del desierto | ||
Lizancos García, Juan Carlos | reflexes 2 | ||
Luque Ledesma, Yolanda | Carboneros | ||
Luque Ledesma, Yolanda | Tras la Reja | ||
Manso Navas, Oscar | Contando historias | ||
Manso Navas, Oscar | Hope | DIPLOMAS CHAIRMAN | |
Manso Navas, Oscar | Power | ||
Mercadal Moll, Bosco | Lilium | ||
Mimó Bayo, Joan | Vietnamita | CEF SILVER MEDAL | |
Molist , Josep M | Llac de Núria | ||
Morales Clavijo, Fernando | CARACOLLET | ||
Moreno Zaldivar, Fernando | Contraste | ||
Navarro Cantavella, Alberto | Incienso | ||
Ortiz Moreno, Javier | Flecha | ||
Porres Viñes, Albert | Pantalan | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Old gymnasts never die | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Symmetrical portrait | ||
Quesada Belmonte, Gregorio | jovenes madres | ||
Remolà Pagès, Lluís | Ballerin | ||
Remolà Pagès, Lluís | Oculus-2 | ||
Rodríguez Salgado, Fernando | La Playa | ||
Romero Calatayud, Manuel | como la vida misma | ||
Sangenís Biosca, Francisco | Carretera mullada | ||
Sanz Rubio, Ruben | Hacia la luz | ||
Silvela Capó, Ramon | CARBONERO 1 | ||
Valdés Osuna, Josep | Contrallum | ||
Varela Cousillas, Jose Ramon | paseo invernal por la playa | ||
Ventura Carbó, Jordi | Entre neblinas | ||
Ventura Carbó, Jordi | Varanasi |
ESTATS UNITS D'AMÈRICA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Nguyen, Duy Tuong | Catch fish | CEF HONOURABLE MENTIONS | |
Nguyen, Duy Tuong | Children in high land 2 |
FRANÇA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Dupeux, Roseline | Petits pots de lait | ||
Morio, Françoise | Penitente | ||
Nigoul, Frédéric | L'abre seul | ||
Nigoul, Frédéric | Ligne d'arbre | ||
Paillé, Jean-claude | Enfilade | ||
Paillé, Jean-claude | Sillons de Crochte | ||
Paillé, Jean-claude | Stroller with a dog | ||
Sokolova, Alla | Fly away |
GRAN BRETANYA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Boyd, Cyril | Cool Dude | ||
Boyd, Cyril | Haunted | ||
Boyd, Cyril | I wonder | ||
Ferguson, Niall | Smoking Jaguar | ||
Luxton, Richard | The art gallery | ||
Mead, Barry | BAD DAY | ||
Mead, Barry | WARRIOR | FIAP HONOURABLE MENTIONS | |
Morris, Carmel | In the Lamp Cabin | ||
Mortimer, David | The Anarchists |
HONG KONG
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Chan, H. W. | Cast iron wok_M4 | ||
Chan, H. W. | Protect with body Bw | ||
Lin, Wolfgang | Alone at the Pier | ||
Lin, Wolfgang | Hug and Dance | ||
Lin, Wolfgang | Trains |
HONGRIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Aczel, Peter | Op-Art | ||
Aczel, Peter | Sunglass | ||
Maraczi, Laszlo | Escape | ||
Zelko, Csilla | Joyful Moment | ||
Zelko, Csilla | Playing Piano |
ÍNDIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Datta, Shourjendra | COW RUN 2 | ||
Dolui, Kaushik | The Lines II | ||
Mallik, Sibani | Freedom | FIAP HONOURABLE MENTIONS | |
Mallik, Sibani | Journey | FIAP HONOURABLE MENTIONS | |
Mukherjee, Subhranghshu Prakash | Freedom From Captivity |
IRLANDA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Bushe, Catherine | City skyline | ||
Kelly, Vincent | The shoemaker |
ISRAEL
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Goldin , Leonid | Captivity | ||
Shadur, Ruth | In the restaurant |
ITÀLIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Bugli, Pietro | December 19 at Ardenza | CEF GOLD MEDAL | |
Corsetti, Piero | il libraio | FIAP HONOURABLE MENTIONS | |
Giuliano Andrea, Ravasio | La sfida | ||
Madeddu, Bruno | DAL FINESTRINO | ||
Madeddu, Bruno | SPECIAL DANCE n1 | ||
Monchi, Silvano | I Tuffatori | ||
Riva, Dario | A1 RUGBY 1 | ||
Riva, Dario | A2 RUGBY 3 | ||
Riva, Dario | A3 RUGBY 5 | ||
Riva, Dario | A4 RUGBY 6 | CEF HONOURABLE MENTIONS |
LUXEMBURG
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Fux, Jean | Steamer | ||
Nero, Julia | South Africa 020 | ||
Nero, Romain | Belval 2872 | RSFZ HONOURABLE MENTIONS | |
Nero, Romain | China 9365 |
MACAU
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Airosa, Alexandrino Lei | Kids chasing piggy 02 |
MALÀISIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Chu, Siew Thong | Can you see me | ||
Neo, Sau Fong | Buy a coconut from me | ||
Neo, Sau Fong | Teatime | ||
Wong, Danny | Knitting Net | ||
Wong, Danny | Mother And Son |
PAÏSOS BAIXOS
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Lybaert, Daniel | Jong olifantje in ZwW | ||
Van Balken, Marcel | Circles | ||
Van Balken, Marcel | Runner |
ROMANIA
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Major, Jeno | Endless | ||
Nagy, Lajos | Galloping camels |
VIETNAM
AUTORS | Títol del l'obra | Premis | |
---|---|---|---|
Ly, Hoang Long | Mud wrestling | ||
Ly, Hoang Long | The last catch |